Greyhoundsrescue is op zoek naar pleeggezinnen.
Lijkt het u leuk om een hond een kans te geven om te wennen aan een nieuw leven, neem dan vrijblijvend contact op met info@greyhoundsrescue.nl

Wendy is een heel schattig puppy'tje, lief, aanhankelijk en knuffelig. Ze is vrolijk en speels maar gedraagt zich heel goed als ze alleen is, sinds ze gered is, is ze alleen in het asiel geweest voor haar eigen veiligheid omdat ze nog niet alle vaccinaties heeft, en ze gedraagt zich geweldig in haar kennel zonder te blaffen of angst te tonen. Ze vertoont in de shelter geen angsten, kan zich snel aanpassen en vertrouwen hebben in mensen die ze net heeft ontmoet. Het is een makkelijk hondje, geschikt voor beginners, en hoewel ze heel goed is, zal ze waarschijnlijk actiever zijn in een huis, dus voor actieve gezinnen, of met meer honden, of met kinderen zou ze ook geweldig kunnen zijn. // Naarmate ze opgroeit, is ze zelfs nog aanhankelijker en vriendelijker tegen iedereen. Ze wil ook meer spelen dan toen ze bij het asiel aankwam, ze heeft nu weer volledig energie en geniet enorm van de buitenparken, liggend in de zon maar ook springend en rennend wanneer we tijd hebben om met haar gezelschap te houden.
Wendy weegt 7 kg en is 40 cm
Gered door de Guardia Civil in El Carpio. Ze zeiden dat ze haar alleen in een olijfgaard hadden gevonden, erg mager en vies, dus ze zou waarschijnlijk al vele dagen daar verlaten zijn.