Update 8 November 2022
Lennon is nu bijna twee maanden bij ons en we kunnen concluderen dat Lennon een uiterst makkelijke hond is. Lennon is een zachtaardige onopvallende hond. Hij houdt zich altijd een beetje op de achtergrond. In huis is hij rustig en makkelijk. Hij komt graag voor een knuffel langs. Hij kan samen met de andere honden goed alleen zijn. Wel heeft hij moeite als zijn favoriete gezinslid weg gaat, dan kan hij in het begin even piepen.
Lennon is gehoorzaam, hij kan makkelijk los. Hij houdt je altijd in de gaten. Rennen vindt hij fantastisch. Hij heeft dat uurtje rennen en spelen per dag ook wel nodig maar dat heeft iedere (wind)hond…
Hij benaderd andere honden heel open, is totaal niet agressief en wil het liefst met andere honden rennen, zo hard mogelijk. Lennon is mee geweest op een wandelvakantie in de Vogezen. Ook daar heeft hij zich uitstekend gedragen. Natuurlijk altijd oppassen als ze wilde dieren in de neus krijgen wand dan zijn ze weg en Lennon dus ook een keer. Maar op de jachtfluit reageert hij goed en komt dan als hij er klaar mee is keurig terug.
Lange autoritten zijn geen probleem voor hem.
Lennon heeft ook een weekje gelogeerd bij iemand met een voor hem bekende hond en ook daar geen klachten gehoord over hem.
Buiten vindt Lennon katten heel interessant en wil hij er achteraan. Toch denken we dat met beleid en geduld hij in staat zal zijn uiteindelijk samen met een kat of katten te kunnen leven.
Eigenlijk kunnen wij verder geen negatieve dingen bedenken bij deze hond behalve dat het een uitstekende dief is en hij erg goed een afvalemmer volledig kan leeghalen om deze vervolgens de inhoud ervan grondig te doorzoeken…..
Lennon is klaar voor zijn volgende en hopelijk laatste adres in zijn leven. Degene die Lennon adopteert zal een aanhankelijke lieve hond adopteren waar mooie wandelingen mee te maken zijn. Het zou voor hem fantastisch zijn als er op dat adres nog een windhond woont. Lennon is een jonge Galgo reu van 2,5 jaar. Hij houdt ervan om actief bezig te zijn. Het liefst gaat hij dan ook met zijn baasje mee op avontuur. In een actief gezin, eventueel met kinderen, zou hij het best tot z’n recht komen. Als hij moe en voldaan is van de avonturen, kruipt hij graag naast je op de bank om te knuffelen. Want knuffelen kan hij als de beste! Lennon kan goed mee in de auto. Zelfs tijdens lange ritten blijft hij rustig. Even alleen thuisblijven gaat goed, mits er andere honden zijn en niet te lang. Hier zou zijn nieuwe baasje nog met hem aan moeten werken. Als Lennon andere honden op straat tegenkomt, vindt hij dit heel leuk. Hij kan dan soms iets “te” enthousiast worden. Dan wil hij nog wel eens gaan piepen en aan de riem trekken. Wij hebben er echter vertrouwen in dat met geduld en training dit in goede banen geleid kan worden. Lennon kan niet bij katten geplaatst worden.
Lennon is een prachtige jonge hond met een hart van goud. Hij doet het al ontzettend goed, maar zoals bij elke jonge hond, zijn er ook punten waaraan gewerkt moet worden. Als zijn baasje dit actief met hem oppakt, heb je in Lennon een maatje voor het leven gevonden.
Omdat Lennon houdt van beweging en graag bezig is, zoeken wij voor hem een huis met een grote (omheinde) tuin in een landelijke omgeving. Als hier ook nog hondenvriendjes wonen, is dit helemaal perfect. Een deel van zijn energie kan hij dan al kwijt door te ravotten met hen in de tuin. Lennon is nog jong en nu op zoek naar een plekje waar hij de rest van zijn leven mag blijven. Lennon is te bezoeken in Nederland. Je kunt hem vrijblijvend ontmoeten en alles van hem te weten komen.